Talent Vysočiny 2023

Na konci školního roku, v úterý 27. června 2023, proběhlo v kulturním domě ve Žďáře nad Sázavou již tradiční vyhlášení Talentu Vysočiny. Naší ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod reprezentovaly tři studentky akordeonového oddělení.

Kristina Veletová při svém vystoupení během slavnostního večera.

Liliana Beránková získala nominaci v uměleckém oboru, kategorie základní školy. Kristina Veletová se stala vítězkou Talentu Vysočiny 2023 v uměleckém oboru, kategorie střední školy. Její výborné kulturní vystoupení ve hře na akordeon navíc zpestřilo slavnostní večer ve Žďáře nad Sázavou. Nejvyšší cenu slavnostního vyhlašování,  Cenu hejtmana kraje Vysočina, získala za úspěchy v uměleckém a humanitním oboru Johanka Juklová.

Všem nominovaným i oceněným žákům a jejich pedagogům Ivaně Laštovičkové a Markétě Laštovičkové moc gratuluji, děkuji za svědomitou uměleckou práci a reprezentaci naší školy.